صهیونیست‌ها ناچارند تسلیم شوند

صهیونیست‌ها ناچارند تسلیم شوند

سفیر سابق ایران در لبنان گفت: امروز افکار عمومی به شدت صهیونیست‌ها را تحت فشار قرار داده و بالاخره ناچار به تسلیم هستند.

صهیونیست‌ها ناچارند تسلیم شوند

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری «اقطاع خبر»؛ احمد دستمالچیان درباره عملکرد و پوشش رسانه‌های غربی در جریان اعتراضات دانشجویی در آمریکا اظهار کرد: این رسانه‌ها تا آن‌جایی که در اختیار خودشان هست و می‌توانند شروع به افشاگری کردند و در حال برملا کردن تصاویر جنایات صهیونیست‌ها هستند.

سفیر سابق ایران در لبنان افزود: به‌دلیل آن که دست‌های اختاپوسی سانسور از طرف نظام استکباری بر این‌ها حاکم است شاید بیش‌از این نتوانند، اما در آینده این هم از کنترل نظام استکباری خارج می‌شود و رسانه‌ها می‌توانند بیش‌از امروز به وظایف ذاتی یک رسانه مستقل عمل کنند.

وی اظهار کرد: البته امروز هر فرد در فضای مجازی و رسانه‌های مجازی برای خود یک رسانه است و این از کنترل نظام استکباری خارج شده و نظام استکباری نمی‌تواند کاری کند که تصاویر چنین اعتراضات و خیزش‌هایی کنترل شده و محدود باشد.

سفیر سابق ایران در لبنان درباره آینده درگیری‌های نوار غزه گفت: رژیم صهیونیستی از روز اول شکست خورده و در این باتلاق است. علی رغم همه توصیه‌هایی که سران استکباری هم به آن‌ها دادند هیچ دستاوردی نداشتند.

وی خاطرنشان کرد: امروز هم که افکار عمومی به شدت صهیونیست‌ها را تحت فشار قرار داده  و بالاخره ناچار به تسلیم هستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای خبر/م
 

———-
منبع:آرمان

درباره ی خبرنگار اقطاع خبر

مطلب پیشنهادی

نقش ادارات ارشاد در ترویج فرهنگ ثبت رسمی

نقش ادارات ارشاد در ترویج فرهنگ ثبت رسمی

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان گفت: ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌عنوان متولی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *